Sale Xiaomi Pocophone F1 6/64 Black

Xiaomi Pocophone F1 6/64 Black

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 36.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

Xiaomi Pocophone F1 6/64 Black
Marka Xiaomi

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Performancë superiore

Pocophone F1 punon me plaformën mobile Qualcomm® Snapdragon™ 845 që do të thotë se ju merrni motorrin e fuqishëm AI nga Snapdragon me chip-in e tyre të fundit 10nm. Shijoni performancën superiore dhe konsumin e ulët të energjisë.

Teknologjia LiquidCool

Mbajini komponentët kryesorë të telefonit në gjendje të mirë dhe të ftohtë falë teknologjisë LiquidCool e dizenjuar eksluzivisht për telefonat gaming. Nuk ka rëndësi sesa shumë po luani, procesori ofron qëndrueshmëri dhe stabilitet për performancë të lartë.

Bateria 4000mAh me Quick Charge

Bateria me kapacitet të lartë arrin të rezistojë ndërkohë që vazhdoni të luani me telefonin tuaj. Ju ofron mjaftueshëm fuqi për 30 orë telefonata dhe 146 orë transmetim audio në një karikim të vetëm.

Fokus i shpejtë dhe në dritë të ulët

Kamera e dyfishtë AI 12MP + 5MP ofron autofokus të dyfishtë dhe një sensor piksel prej 1.4μm në lenten kryesore për të rritur ndriçimin e fotove dhe cilësinë, duke përmirësuar gjithashtu shpejtësinë e fokusimit gjatë lëvizjes ose në ndriçim të ulët.

Identifikim inteligjent

Kamera AI mund të bëjë dallimin midis 206 skenave të ngjashme dhe automatikisht të rregullojë ekspozimin, dritën dhe veçori të tjera.

Kapni momente të paharrueshme

Aftësitë e fuqishme analitike me teknologjinë 2μm large pixel ju sjellin selfie më të qarta dhe më të ndritshme. AI Beautify 4.0 dhe efektet preçize bokeh e bëjnë çdo shkrepje të duket si e realizuar në studio.

Zbllokimi inteligjent i telefonit

I pajisur me dritë infra të kuqe, zhbllokimi i telefonit me fytyrën tuaj është i shpejtë dhe preçiz edhe në errësirë.

Të gjitha portat që ju duhen

Përveç portës së zakonshme type-C për karikim, POCOPHONE F1 vjen me një portë audio 3.5mm, kështu mund të dëgjoni lirisht muzikë ndërkohë që telefoni karikohet.

Ekran më i mirë Full Screen

Përjetoni eksperiencën fantastike në ekranin e plotë të këtij telefoni. Ekrani është i ndërtuar nga xhami Corning® Gorilla® i cili është rezistent kështu ju mund ta përdorni telefonin pa asnjë shqetësim.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2756
Marka XIAOMI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 75.3 x 155.5 x 8.8
Pesha (g) 180
Madhesia e ekranit 6.18 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 64 GB
RAM 6 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera Dual 12 MP + 5 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 20 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 12
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni