Sale PLAYSTATION VR

PLAYSTATION VR

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë52,990

Special Price Lekë19,997

Availability: Out of stock

Quick Overview

PLAYSTATION VR
Brand Sony

Details


Bëhuni pjesë e lojërave të ndryshme

Bota e lojërave VR vjen eksluzivisht me PlayStation VR. Transferohuni në dimensione të tjera përmes një ekpreriencë të pakrahasueshme të realitetit virtual.

Përdorim që shkrihet me realitetin

Thjesht vendosni pajisjen PlayStation VR dhe shijoni botën e mrekullueshme virtuale. Ju mund të kontrolloni lëvizjet në realitetin virtual thjesht duke e kthyer kokën, pastaj kjo lëvizje transmetohet dhe shfaqet në botën virtuale.

Përveç përdorimit të thjeshtë, seti është projektuar për një përshtatje shumë të rehatshme në kokë. Pajisja vendoset dhe hiqet lehtësisht duke u përshtatur me çdo madhësi koke.

Tejkalimi i kufinjve

Seti PS VR ju jep mundësinë të luani në mënyra dhe vendodhje që nuk i kishit ëndërruar më parë falë një ekrani special OLED. PlayStation VR gjithashtu përdor teknologjinë 3D të zërit, kështu që do ta gjeni veten në një botë virtuale që ndryshon jo vetëm imazhet por edhe zërin në kokën tuaj.

Përfshini edhe të tjerët në lojë

Ndaheni edhe me të tjerët eksperiencën unike falë PlayStation VR social screen. Ky opsion shfaq në ekran atë që ju shihni, kështu që të tjerët mund të përfshihen në aksion.


Additional Information

Neptun code PL1285
Tipi PlayStation VR
Llojet e disqeve Jo
Madhesia e Hard Disk-ut JO
Memorje shtese JO
Doreza e lojes No
Lidhja e dorezes Me kabell
Teknologji Wireless JO
Ethernet JO
Lidhje extra USB / HDMI / AUX
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit JO
Procesori Jo
Grafika JO
RAM-i JO
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code 711719844051

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register