Sale PS4 1 TB + FIFA 19 + PS PLUS

PS4 1 TB + FIFA 19 + PS PLUS

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë49,990

Special Price Lekë42,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

PS4 1 TB + FIFA 19 + PS PLUS
Brand Sony

Details


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.Sistemi Active Touch

Sistemi i ri "Active Touch" ndryshon tërësisht mënyrën sesi ju merrni dhe godisni topin, duke ju dhuruar më shumë kontroll, fleksibilitet dhe kreatitivitet në lojë.

Taktika dinamike

Një sistem i rindërtuar i jep lojtarëve mjetet e duhura për të realizuar taktika të ndryshme në lojë. Çdo taktikë kombinon formacionet, mentalitetet dhe stilet sulmuese apo mbrojtëse të lojës, duke ju mundësuar që të personalizoni lehtë lojën tuaj në çdo situatë.

Përfundimi në kohë i aksionit

Shtypja e dyfishtë e butonit të goditjes i vendos përdoruesit në kontroll të saktë në lidhje me topin. Shtypja e dytë e butonit përcakton rezultatin e kontaktit me topin duke perfeksionuar fuqinë dhe drejtimin e goditjes.

Modalitetet e lojës

UEFA Champions League, Europa League dhe Super Cup vijnë në jetë në këtë lojë fantastike. Ju do të përjetoni kampionatet më prestigjozë të futbollit më modalitete të ndryshme si: Kick Off (Eleminatoret) apo Career Mode.

Skuadra e ëndërrave tuaja

Ndërtoni skuadrën me yjet tuaj të preferuar të botës së futbollit dhe konkuroni në kampionatin më të madh FIFA. Ose zgjidhni skuadrën tuaj të preferuar në kompeticionet prestigjoze të klubeve si UEFA Champions League dhe Europa League.


Additional Information

Neptun code PL1530
Tipi PS4
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese No
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit No
Procesori AMD Jaguar X-86 64, 8 Cores
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code No

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register