Sale PS4 1TB + MARVEL'S SPIDER-MAN

PS4 1TB + MARVEL'S SPIDER-MAN

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë45,990

Special Price Lekë42,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

PS4 1TB + MARVEL'S SPIDER-MAN
Brand Sony

Details


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.Një aventurë e re dhe unike e Spider-Man

Kur armiq të rinj kërcënojnë qytetin e New York, jeta e Peter Parker dhe Spider-Man ndëshet sërisht pasi ai duhet të shpëtojë qytetin dhe njerëzit e tij më të dashur.

Ky nuk është Spider-Man që keni njohur më parë. Në këtë lojë Peter Parkeri vjen më i fortë duke përballuar me sukses luftën kundër kërcënimeve ndaj qytetit dhe jetës së tij personale.

Bëhuni Spider-Man

Pas tetë vitesh nën maskë, Peter Parker është një mjeshtër që lufton krimin. Ndjeni fuqinë e plotë të njeriut merimangë me dyluftime improvizuese dhe lëvizje dinamike. Nuk jeni më fillestar pasi ky është Spider-Man-i më i fuqishëm që keni luajtur ndonjëherë.

Qyteti i lojës, New York City

Qyteti vjen në jetë si bota më interaktive që nuk fle kurrë. Lëvizni nëpër lagjet e gjalla dhe shikoni pamjet e mahnitshme të Manhattan-it. Shrytëzoni mjedisin për të mposhtur armiqtë në përballje epike.


Additional Information

Neptun code PL1527
Tipi PS4
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese No
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit No
Procesori AMD Jaguar X-86 64, 8 Cores
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code No

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register