Sale PS4 1TB + R&C+TLOU+UNCH4

PS4 1TB + R&C+TLOU+UNCH4

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë45,990

Special Price Lekë42,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

PS4 1TB + R&C+TLOU+UNCH4
Brand Sony

Details


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.


Ratchet & Clank

Eksploroni galaksinë në një lojë me planete të reja, sundimtarë të rinj, sekuenca të reja fluturimi dhe shumë më tepër. Luftoni armiqtë tuaj me një arsenal të jashtëzakonshëm armësh dhe mjetesh dhe ndihmoni Ratchet & Clank të shpëtojnë galaksinë sërisht. Shijoni të gjithë rrugëtimin më pamjet vizuale fantastike që mbështeten më shumë nga sistemi i Playstation 4.

Uncharted 4: A Thief’s End

Ngjarjet datojnë pas përfundimit të Uncharted 3. Nathan Drake sapo ka lënë pas gjuetinë e thesareve kur vëllai i tij i madh Sam shfaqet sërisht për t'i kërkuar ndihmë që të shpëtojë jetën e tij në një aventurë qe Drake nuk mund ta refuzojë.

Në kërkim të thesarit të humbur të kapitenit Henry Avery, Sam dhe Drake nisen të gjejnë Libertalian, piraten që jeton në pyjet e thellë të Madagascar-it. Rrugëtimi i tyre kalon nëpër ishujt e xhunglës, qytetet e largëta dhe majat e mbushura me dëborë.

The Last of Us: Remastered

Njëzet vjet pasi një epidemi fatkeqe shkatërroi qytetërimin, të mbijetuarit u kapën pas jetës brenda disa magazinave me kushte të vështira, ndërsa jashtë, të infektuarit e rrezikshëm dhe të pamëshirshëm sundojnë vendin.

Për Joel-in çdo ditë kalon duke kërkuar për numrin një. Por kur ai ngarkohet me detyrën për të shoqëruar të riun Ellie në kërkim të grupit të rezistencës Fireflies, ata do të zbulojnë kufijtë e vullnetit për të mbijetuar deri në fund.


Additional Information

Neptun code PL1526
Tipi PS4
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese No
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra USB / HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit No
Procesori AMD Jaguar X-86 64, 8 Cores
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Marka SONY
Ean Code No

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register