Sale ASPIRATOR BOSCH DWA061451

ASPIRATOR BOSCH DWA061451

Garancia: 24 muaj

Regular Price: Lekë31,990

Special Price Lekë22,997

Availability: In stock

Quick Overview

ASPIRATOR BOSCH DWA061451
Brand Bosch

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Dizajn fleksibël dhe efektiv

Aspiratori është modeluar për t’u montuar në mur dhe ju dhuron liri në kuzhinën tuaj. Ai arrin të thithë 580 m³/orë ajër duke siguruar atmosferë optimale në kuzhinë.

Jashtëzakonisht i qetë

Performanca e fuqishmë e aspiratorit shoqërohet me nivel zhurme të ulët prej 54 dB.

Ndriçim halogjen

Për ndriçim optimal dhe konsum të ulët të energjisë aspiratori përdor llampa halogjeni.

Filtri metalik

Filtrat metalike filtrojnë yndyrnat dhe grimcat e tjera të ngurta nga ajri i nxjerrë. Për të mbajtur këto filtra që të veprojnë me efikasitet maksimal, lajini ato rreth një herë në muaj me dorë ose në lavastovilje.


Additional Information

Neptun code AS0298
Kategoria Aspiratore
Lloji MURAL
Gjeresia 60 CM
Fuqia thithese 580 m3/ore
Nr.i llambave 2
Filtra per riqarkullim te ajrit Jo
Nivelet e thithjes 3 nivele
Niveli i zhurmes 54 dB
Garancia normale 24
Marka BOSCH
Ean Code 4242002835037
Tipi N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register