MIKROVALE BOSCH HMT72M450

Garancia: 12 muaj
Lekë14,990

Availability: In stock

Quick Overview

MIKROVALE BOSCH HMT72M450
Brand Bosch

Anëtarësohu

149 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Dizajn kompakt

Vendoseni ku të doni në kuzhinë mikrovalën dhe filloni të përgatisni ushqimet tuaja, të shkrini apo ringrohni ushqimet e gatuara më parë.

Përdorim praktik

Dera hapet shumë kollaj për më shumë prakticitet në kuzhinë.


Additional Information

Neptun code MC0094
Marka BOSCH
Funksionimi Ngrohje
Komandimi Mekanik
Kapaciteti (L) 17
Madhesia e pjates (cm) 24.5
Nivelet e fuqise 5
Fuqia e mikrovales (Watt) 800
Fuqia e griles (Watt) No
Koha maksimale e gatimit (min) 60
Ngjyra Gri
Vendosja Qendrim i lire
Dimensionet (Gj x L x Th) (cm) 46.2 x 32 x 29
Garancia normale 12
Ean Code 4242002418988

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register