SUPRINE BEKO HIC 64402 X

Garancia: 60 muaj
Lekë31,990

Availability: In stock

Quick Overview

SUPRINE BEKO HIC 64402 X
Brand Beko

Anëtarësohu

319 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Child Lock

Falë këtij funksioni është e mundur të bllokoni komandat në raste kur fëmijët luajnë me to. Gjithashtu parandalon aksidentet e mundshme gjatë perdorimit të suprinës.


Kontrolli me prekje

Si një pajisje moderne suprina ka një panel kontrolli me prekje të cilin e aksesoni lehtësisht dhe një ekran i cili shfaq praktikisht informacione.

Treguesi i nxehtësisë

Ky sinjal ju tregon nëse vatrat e gatimit janë ende të nxehta. Indikatori do të fiket në momentin që temperatura zbret poshte 60° C dhe vatrat janë të sigurta për t’u prekur.


Additional Information

Neptun code SU0190
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 17
Paneli i kontrollit Me prekje
Garanci Shtese No
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842304736

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register