SUPRINE BEKO HIC64102

Garancia: 60 muaj
Lekë24,990

Availability: In stock

Quick Overview

SUPRINE BEKO HIC64102
Brand Beko

Anëtarësohu

249 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Teknologjia Vitroceramic Heating

E lehtë për t'u pastruar, e sigurt dhe e zgjuar , teknologjia e nxehtësisë vitroceramic, është mjaft efiçente për tu pasur patjetër në kuzhinën tuaj. Enët kanë kontakt të drejtpërdrejtë me sipërfaqen, e cila bën të mundur që nxehtësia apo energjia të mos të shkojë dëm.

Instalim i lehtë

Për një instalim të shpejtë dhe të lehtë, kapëset e montuara në anët e suprinës do ta sigurojnë atë në çdo vënd, pa nevojën e vidave ose mënyrave të tjera të fiksimit.

Indikatorët e nxehtësisë

Për një siguri më të lartë, inidikatori i nxehtësisë do shfaqë një shkronjë ‘H’ e cila tregon që nuk është ftohur mjaftueshëm.

Sipërfaqja e lëmuar

E lehtë për t'u pastruar, sepse sipërfaqja e lëmuar e saj është dizenjuar nga një xham rezistent me kualitet të lartë i cili ju lejon të lëvizni enët nga njëra anë tek tjetra pa veshtirësi.


Additional Information

Neptun code SU0408
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin JO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 7900000169369

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register