SUPRINE BEKO HILM64120S

Garancia: 60 muaj
Lekë28,990

Availability: In stock

Quick Overview

SUPRINE BEKO HILM64120S
Brand Beko

Anëtarësohu

289 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Siguria e gazit

Shpesh ndodh që t'ju hutojë trokitja e derës, celulari ose një skenë emocionuese të cilen nuk mund ta humbisni në televizor. Për këto dhe shumë motive të tjera, tani s'keni pse shqetësoheni. Nëse ndodh që zjarri i ndezur të fiket për ndonjë arsye apo një tjerer, sistemi i sigurisë që BEKO ofron, tani bën të mundur mbylljen automatikisht të rrjedhjes së gazit duke ju dhënë siguri. Pra nëse nuk ka rrjedhje, ska arsye për tu bërë merak.


Additional Information

Neptun code SU0428
Kategoria PIANURA GATIMI
Tipi GAZ + KORENT
Ngjyra/Materiali E ZEZE
Nr.i zonave te gatimit 4
Valvula sigurie per gazin PO
Nivelet e nxehtesise se plitkave 6
Paneli i kontrollit Me celesa
Garanci Shtese JO
Garancia normale 60
Marka BEKO
Ean Code 8690842115158

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register