Sale FSHESE SAMSUNG  VC4320S31/BOL

FSHESE SAMSUNG VC4320S31/BOL

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë10,490

Special Price Lekë7,997

Availability: Out of stock

Quick Overview

FSHESE SAMSUNG VC4320S31/BOL
Brand Samsung

Details

Merrni frymë lirisht

Samsung përdor filtrin HEPA për të siguruar pastrim më higjenik pasi thith grimcat mikroskopike si pluhuri dhe alergjenët e tjerë.

Sistemi Twin Chamber

Sistemi unik Twin Chamber nga Samsung ndan enën e zakonshme të pluhurit në dy pjesë duke ju lejuar të përmirësoni pastrimin dhe të zgjasni performancën. Ndërsa thithja e fuqishme e ajrit qarkullon grimcat e pluhurit nëpër pjesën ciklonike të enës, pluhuri dhe papastërtitë e tjera ndahen nga ajri.

Tre hapa të shpejtë

Zbrazja e enës së pluhurit pas pastrimit është shumë e lehtë me këtë fshesë Samsung. Thjesht shtypni një buton, hiqni enën që grumbullon pluhurin dhe zbrazeni lehtësisht.


Additional Information

Neptun code FS0249
Marka SAMSUNG
Lloji i depozites se pluhurit Gote
Kapaciteti i depozites (Litra) 1.3
Fuqia e motorrit (Watt) 1600
Fuqia e thithjes (Watt) 350
Tipi i filtrit Mikrofilter
Gjatesia e kordonit (m) 6.5
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit PO
Ngjyra Blu
Pesha (kg) 4.2
Fuqia thithese No
Garancia normale 12
Ean Code 8808987241377
Garanci shtese N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register