FSHESE DORE BOSCH BHN14090

Garancia: 24 muaj
Lekë9,990

Availability: In stock

Quick Overview

FSHESE DORE BOSCH BHN14090
Brand Bosch

Anëtarësohu

99 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Performancë e shkëlqyer

• Sistemi High Airflow ndan në mënyrë efektive pluhurin dhe në kombinim me filtrin e trefishtë siguron performancë afatgjatë të pastrimit.

• Përdorim pa kabllo, për pastrim të shpejtë edhe në makinë.

• Kohëzgjatja e punës deri në 12 minuta e shkëputur nga priza.

Rehati në përdorim

• Treguesi i karikimit

• Koha e karikimit: 12-16 orë

Higjiena

• Filtër që lahet

• Kosh i lehtë për t’u zbrazur


Additional Information

Neptun code FS0724
Marka BOSCH
Lloji i depozites se pluhurit Depozite plastike
Kapaciteti i depozites (Litra) No
Fuqia e motorrit (Watt) 14.4 V
Fuqia e thithjes (Watt) No
Tipi i filtrit Filter qe lahet
Gjatesia e kordonit (m) Pa kordon
Funksion larje JO
Mbledhje e kordonit JO
Ngjyra E zeze / Gri
Pesha (kg) 1.2
Fuqia thithese No
Garancia normale 24
Ean Code 4242002957005
Garanci shtese N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register