HEKUR BEKO SIM7124B

Garancia: 24 muaj
Lekë5,990

Availability: In stock

Quick Overview

HEKUR BEKO SIM7124B
Brand Beko

Anëtarësohu

59 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Hekurosje vertikale me avull

Ideal për hekurosjen e një perdeje ose një garderobe. Vetëm vareni në varëse dhe mbajeni 15-30 cm larg nga veshja.

Fikje Automatike

Hekuri Beko kujdeset për sigurinë tuaj po aq shumë sa edhe ju. Falë funksionit të fikjes automatike, tani do të ndiheni të qetë edhe nëse e lini atë në prizë.

Funksioni anti-pikim

Ndalon rrjedhjen e ujit gjatë hekurosjes, madje edhe në temepraturë të ulët.


Additional Information

Neptun code HK0815
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. No
Kapaciteti i depozites 350 ml
Gjatesia e kordonit 2.5 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 150 g / min
Funksion vetepastrues Jo
Ngjyra Blu / E bardhe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842027772

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register