HEQES PUSHI PER RROBAT PHILIPS

Garancia: 24 muaj
Lekë1,590

Availability: In stock

Quick Overview

HEQES PUSHI PER RROBAT PHILIPS
Brand Philips

Anëtarësohu

15 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

8,800 xhiro në minutë

Tehet rrotullohen deri në 8,800 xhiro në minutël në mënyrë efektive për të hequr edhe pjesët më të vogla.


Tehe të mëdha, që mbulojnë një sipërfaqe më të madhe të rrobave tuaja

Për shkak të sipërfaqes së madhe të teheve, mbulohet një zonë më e madhe e veshjes, kështu që kur pastrohen rrobat, kërkohen më pak lëvizje dhe rrobat tuaja do të duken si të reja.

Furça e pastrimit

Duke përdorur furçën e pastrimit, mund ta pastroni lehtë pajisjen tuaj pas përdorimit.


Additional Information

Neptun code AC1731
Marka PHILIPS
Perdorimi Heqes pushi
Te tjera No
Ngjyra E bardhe / Blu
Garancia normale 24
Ean Code 8710103660774

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register