Sale BLENDER BEKO HBS6700W

BLENDER BEKO HBS6700W

Garancia: 24 muaj

Regular Price: Lekë5,990

Special Price Lekë4,190

Availability: In stock

Quick Overview

BLENDER BEKO HBS6700W
Brand Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Thika inoksi

Thikat e inoksit kanë një formë të veçantë, të lakuar, anti-spërkatëse dhe janë të përshtatshme për prerjen e perimeve të vogla, erëzave dhe madje edhe për përgatitjen e ushqimit për foshnje. Rezultatet janë shumë më homogjene për shkak të efektit të dyfishtë horizontal dhe vertikal të prerjes së përbërësve tuaj.

Dorezë ergonomike

Shtrydhësja është e pajisur me një dorezë inoksi ergonomike, të ndashme, e lehtë për t’u përdorur dhe per t’u pastruar.

Funksioni Turbo

Funksioni turbo i shtrydhëses ju ndihmon të përshpejtoni kohën e përgatitjes.

Pastrimi

Aksesoret e shtrydhëses nuk përmbajnë BPA, janë të ndashme dhe të sigurta për t'u vendosur në lavastovilje.


Additional Information

Neptun code BL0264
Tipi DORE
Kapaciteti 0.7 Litra
Fuqia 700 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje PO
Numri i aksesoreve No
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842038082
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register