BLENDER PHILIPS HR2872/0

Garancia: 24 muaj
Lekë7,990

Availability: In stock

Quick Overview

BLENDER PHILIPS HR2872/0
Brand Philips

Anëtarësohu

79 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Blend & Go

Falë shishes On-the-Go ju mund të merrni pijet tuaja kudo që të dëshironi.

Tehe që zhvendosen

Për pastrim më të lehtë dhe më efektiv tehet mund të hiqen nga ena e përzierjes.

Kabllo që mblidhet

Me mbajtësen e kabllos së blenderit, ju mund ta ruani kabllon lehtësisht, duke mbajtur kuzhinën të pastër dhe të rregullt.

Xham rezistent

Jo më ciflosje të enës falë përforcimit të materialit të saj.


Additional Information

Neptun code BL0173
Tipi JO
Kapaciteti 0.6 Litra
Fuqia 350 W
Materiali i tasit Plastik
Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje No
Numri i aksesoreve 1
Ngjyra E bardhe / E kuqe
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103674955
Blender dore N/A
NR PROGRAMEVE N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register