BOJE HP 301 CH561EE BLACK

Garancia: muaj
Lekë1,990

Availability: In stock

Quick Overview

BOJE HP 301 CH561EE BLACK
Brand Hp

Anëtarësohu

19 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Cilësi e lartë

Bojërat HP ofrojnë mundësinë për të printuar dokumenta me ngjyra dhe cilësi profesionale me kosto të ulët. Printoni dokumente me tekst të zi cilësor dhe foto që nuk e humbasin kurrë ngjyrën. Kapaciteti i printimit zgjat deri në 190 faqe.


Additional Information

Neptun code AC0909
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0555
Te tjera N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register