BOJE HP 655 CZ111AE MAGENTA

Garancia: muaj
Lekë1,490

Availability: In stock

Quick Overview

BOJE HP 655 CZ111AE MAGENTA
Brand Hp

Anëtarësohu

14 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Cilësi e lartë

Boja HP 655 Ink Cartridges Magenta prodhon materiale dhe foto marketingu me cilësi të lartë me ngjyra të gjalla dhe grafika të mprehta që rezistojnë ndaj ujit, nuk zbehen dhe nuk lënë njolla.

Përdorni bojëra origjinale HP dhe merrni rezultate të shkëlqyera pa u shqetësuar për njollat ose rrjedhjet. Të gjitha bojërat origjinale HP janë dizenjuar për të qënë të sigurta nga defektet dhe për të parandaluar dëmtimin e printerit.

Janë të riciklueshme

Bojërat HP janë të riciklueshme për të reduktuar ndikimin tuaj në mjedis.


Additional Information

Neptun code AC1072
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra Roze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0692
Te tjera N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register