PC ACER ASPIRE TC-780 CDG3900

Garancia: 12 muaj
Lekë37,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

PC ACER ASPIRE TC-780 CDG3900
Brand Acer

Details

Performancë e lartë

Acer Aspire TC-780 ka performancë të shkëlqyer, e cila është nxitur kryesisht nga procesori Intel Celeron. Një tjetër karakteristikë e mirë është memoria RAM 4 GB dhe cilësia e lartë e kartës grafike Intel HD. Falë këtyre parametrave, kompjuteri juaj punon pa ndërprerje edhe kur luani lojëra moderne, përdorni programe të ngarkuara ose kur shihni filma Full HD.

Më shumë argëtim

Ky kompjuter ofron një hapësirë ruajtje të madhe për të dhënat tuaja pasi ka një kapacitet prej 500 GB. Transferoni lehtësisht të dhënat tuaja me lidhjet e integruara. Lidhja HDMI do të krijojë një atmosferë të mrekullueshme kinematike. Ka shumë porta USB 2.0 dhe 3.0, një lexues të integruar të kartës së memories dhe një portë Ethernet.


Additional Information

Neptun code PC1259
Njesia ACER
Procesori INTEL CELERON
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL
DVD PO
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise ACER
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka ACER
Ean Code 7900000167310
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register