BOJE HP 650 CZ101AE BLACK

Garancia: muaj
Lekë1,590

Availability: In stock

Quick Overview

BOJE HP 650 CZ101AE BLACK
Brand Hp

Anëtarësohu

15 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Cilësi e lartë

Bojë e dizenjuar posaçerisht për t’ju dhënë printime të shkëlqyera nga faqja e pare deri tek faqja e fundit. Me bojën HP650 do të printoni tekste dhe dokumenta te një cilësie të lartë. Kapaciteti maksimal i faqeve që mund të printohen është 360.


Additional Information

Neptun code AC1059
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0680
Te tjera N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register