BOJE HP 650 CZ102AE COLOR

Garancia: muaj
Lekë1,390

Availability: In stock

Quick Overview

BOJE HP 650 CZ102AE COLOR
Brand Hp

Anëtarësohu

13 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Cilësi e lartë

Bojë e dizenjuar posaçerisht për t’ju dhënë printime të shkëlqyera nga faqja e pare deri tek faqja e fundit. Me bojën HP650 Tri-color do të printoni tekste dhe dokumenta te një cilësie të lartë.


Additional Information

Neptun code AC1060
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra Tri Kolor
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0681
Te tjera N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register