PRINTER SAMSUNG SL-M2070/SEE

Garancia: 12 muaj
Lekë15,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

PRINTER SAMSUNG SL-M2070/SEE
Brand Samsung

Details

Gëzoni printime të shpejta dhe me cilësi të lartë.

• Merrni printime të shpejta dhe me performancë të lartë.

• Mbështetuni në Samsung për përsosmëri të imazhit

• Rezolucioni optik për printimin është 1200x1200 dpi ndërsa për skanimin është 1200dpi. Shpejtësia e printimit arrin deri në 20 faqe në minutë dhe kapaciteti mujor është 1000 faqe.

Zvogëloni shpenzimet vetëm me një prekje

• Aktivizoni funksionalitetet ekonomike me butonin Eco me prekje për të ndihmuar në ruajtjen e tonerit, letrës dhe energjisë.

• Thjesht shtypni butonin e ekranit me një prekje për të printuar çdo gjë që shihni në ekran.

• Menaxhoni me lehtësi dhe në mënyrë efikase cilësimet dhe statusin e printerit me Easy Printer Manager.

• Krijoni dokumente digjitale dhe ndani me të tjerët përmes e-mail dhe rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook dhe Twitter.


Additional Information

Neptun code PI0315
Marka SAMSUNG
Funksioni Printer / Skaner / Fotokopje
Teknologjia LASER
Ngjyrat BARDH E ZI
Skaner No
Kopjim No
Shpejtesia e printimit (fq/min) 20
Rezolucioni i printimit (dpi) 1200 x 1200
Rezolucioni i skanimit (dpi) 1200 x 1200
Shpejtesia e kopjimit (fq/min) 20
Memorja e brendshme (MB) 128
Kapaciteti i mbajteses (faqe) 100
Volumi mujor (faqe) deri ne 1000 Faqe
Nderfaqja USB
Sistemi Operativ Windows 8/7/Vista/Mac OS/Linux
Ngjyra E bardhe / E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SCHZ0150

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register