TONER HP 85A CE285A

Garancia: muaj
Lekë10,090

Availability: In stock

Quick Overview

TONER HP 85A CE285A
Brand Hp

Anëtarësohu

100 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Prodhoni tekst të fortë, të theksuar dhe imazhe të mprehta

Gëzoni tekst të qartë dhe imazhe të mprehta bardh e zi, duke përdorur tonera HP LaserJet. Printimi është testuar për të qënë gjithmonë cilësor.

Instalimi dhe zëvëndësimi i tonerit është i lehtë dhe i shpejtë. Kjo pajisje ju njofton gjithmonë kur niveli i bojës ulet në mënyrë që ta zëvëndësoni atë.


Additional Information

Neptun code AC0908
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHL0095
Te tjera N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register