BATANIE ME KORENT IMETEC TEKE

Garancia: 12 muaj
Lekë7,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

BATANIE ME KORENT IMETEC TEKE
Brand Imetec

Details

Relaksohuni nën batanijen e ngrohtë

Kjo batanije me përmasa teke shton kënaqësinë e të pushuarit në një krevat të ngrohtë pas një dite të lodhshme dimri. Nga pjesa e jashtme batanija është e butë dhe mund të lahet lehtësisht në lavatriçe pasi ta shkëpusni nga kabllo elektrike.

Ju mund të zgjidhni midis dy niveleve të nxehtësisë. Qëndroni gjithmonë të sigurtë pasi mbulesa ka sistemin Electroblock që parandalon mbinxehjen.


Additional Information

Neptun code MZ0024
Permasat Tek
Nivelet e temperatures 2
Fuqia 50 W
Mbulese qe hiqet No
Garancia normale 12
Marka IMETEC
Ean Code 8007403061135

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register