Sale MAKINE QETHESE PHILIPS BT3206

MAKINE QETHESE PHILIPS BT3206

Garancia: 24 muaj

Regular Price: Lekë3,590

Special Price Lekë2,490

Availability: In stock

Quick Overview

MAKINE QETHESE PHILIPS BT3206
Brand Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details


Sistemi i ri Lift & Trim

Prisni mjekrën tuaj me sistemin e ri Lift & Trim. Krehëri drejton qimet në nivelin e teheve për një prerje uniforme.

Tehe çeliku që nuk nxihen për mprehtësi afatgjatë

Tehet e çelikut fërkohen lehtë me njëri-tjetrin dhe mprehen ndërsa punojnë. Kjo aftësi e tyre bën të mundur që tehët të mbeten të mprehta si në ditën e parë edhe pas disa vitesh perdorimi.

Tehe miqësore ndaj lëkurës

Tehet kanë maja të rrumbullakosura për kontakt të butë me lëkurën për të parandaluar kruarjet dhe acarimet.

10 opsione të gjatësisë

Zoomwheel ju lejon të zgjidhni parametrat e gjatësisë që variojnë nga 0.5 mm deri në 10 mm me saktësi 1 mm midis secilës gjatësi.

45 minuta përdorimi me vetëm një karikim

Karikoni pajisjen tuaj për 10 orë për të marrë 45 minuta përdorim të vazhdueshëm pa kabllo.

Koka shkëputet për pastrim të lehtë

Hiqeni kokën e makinës dhe laheni nën ujin e rubinetit për pastrim të lehtë. Thajeni atë para se ta vendosni përsëri në pajisje.

Dizajn ergonomik për trajtim më të lehtë

E lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur. E dizenjuar për t'ju ndihmuar të shkurtoni ato zona të vështira për t'u arritur.


Additional Information

Neptun code MK0584
Me korent ose me bateri alkaline Me korent
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent 45 min
Koke e nderrueshme Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres JO
Indikator qe tregon karikimin Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve JO
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes 0.5 - 10 mm
Gjeresia e kreherit preres 32 mm
Nr. i kreherave 1
Furce pastrimi PO
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103844044

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register