Sale MAKINE QETHESE PHILIPS BT3226

MAKINE QETHESE PHILIPS BT3226

Garancia: 24 muaj

Regular Price: Lekë6,390

Special Price Lekë4,490

Availability: In stock

Quick Overview

MAKINE QETHESE PHILIPS BT3226
Brand Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details


Tehet janë dy herë më të mprehta

Ky produkt vjen me tehe metalike të dyfishta që prejnë më shumë qime në çdo kalim për rruajtje më të shpejtë.

Tehe miqësore ndaj lëkurës për lëkurë të butë

Tehet janë të rrumbullakosura për kontakt të butë me lëkurën për të parandaluar kruarjet dhe acarimet.

20 opsione të gjatësisë

Zgjidhni parametrat e gjatësisë që variojnë nga 0.5 deri në 10 mm, me saktësi 0.5 mm midis çdo vendosjeje.

60 minuta përdorimi me vetëm një karikim

Karikoni pajisjen tuaj për 1 orë për të marrë 60 minuta përdorim pa kabllo ose përdoreni atë kur e keni futur në prizë gjatë karikimit.

Treguesit e baterisë

Treguesit e baterisë ju bëjnë të ditur se cili është statusi i baterisë: i zbrazët, në karikim ose i plotë. Në këtë mënyrë, ju mund të karikoni makinën tuaj plotësisht duke mos rrezikuar përfundimin e baterisë gjatë kohës që po rruheni .

Pastrim i lehtë

Hiqeni kokën e makinës dhe lajeni nën ujin e rubinetit për pastrim të lehtë. Thajeni atë përpara se ta vendosni përsëri në pajisje.

Dizajn ergonomik për trajtim më të lehtë

E lehtë për të mbajtur dhe përdorur. E dizenjuar për t'ju ndihmuar të shkurtoni qimet në zonat e vështira për t'u arritur.

Çantë mbrojtëse

Mban dhe mbron makinën dhe të gjitha pjesët e saj kur jeni në lëvizje.


Additional Information

Neptun code MK0585
Me korent ose me bateri alkaline Korent / Bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent PO
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent 60 min
Koke e nderrueshme Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres JO
Indikator qe tregon karikimin Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve 20
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes 0.5 - 10 mm
Gjeresia e kreherit preres 32 mm
Nr. i kreherave 1
Furce pastrimi PO
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103844235

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register