Sale LP HP 250 G5 W4N05EA

LP HP 250 G5 W4N05EA

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë46,990

Special Price Lekë39,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

LP HP 250 G5 W4N05EA
Brand Hp

Details

Performancë e shkëlqyer

Laptopi HP G5 250 ka një procesor Intel Core i3-5005U i cili ju jep fuqinë për të shfrytëzuar imagjinatën tuaj dhe për të eksploruar zgjedhjet tuaja. Së bashku me memorien RAM 4GB, HDD 500GB dhe kartën grafike INTEL HD GRAPHICS do të shijoni performancë fantastike.

Ekrani HD

Shikoni botën tuaj dixhitale në një mënyrë të re. Shijoni filmat dhe fotot me qartësi mbresëlënëse në rezolucion të lartë 1366 x 768, në sajë të ekranit 15.6”.

Bateri e fuqishme

Me jetëgjatësinë më të lartë të baterisë, keni më shumë mundësi të punoni jashtë shtëpisë dhe në lëvizje. Merrni laptopin me vete kudo që dëshironi dhe do të jeni në gjendje të vazhdoni punën tuaj për një kohë të gjatë pa qënë i nevojshëm karikimi i tij.

HP SimplePass Security

Aksesoni lehtë llogaritë tuaja në internet me një fjalëkalim të thjeshtë ose PIN që mbron identitetin tuaj. HP SimplePass memorizon fjalëkalimet që të mund të punoni më shpejtë.


Additional Information

Neptun code LP1186
Marka HP
Procesori INTEL CORE - I3 (GEN 5)
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi / Bluetooth
Portat No
Karta Grafike INTEL HD GRAPHICS
Mikrofon i integruar No
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Core i3-5005U (2.0GHz, 3MB)
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 12
Ean Code SACD0126
Garanci Shtese N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register