Sale DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA

Garancia: 3 muaj

Regular Price: Lekë2,990

Special Price Lekë1,797

Availability: In stock

Quick Overview

DEKODER DVB-T2 + USB MEDIA PLA
Brand Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Details

Shijoni programet televizive në cilësi Full HD

• Shihni kanalet dixhitale tokësore në cilësi Full HD me këte dekoder Fuego DVB-T2.

• Suport për të gjitha kanalet televizive.

• Dekoderi ka porta HDMI dhe USB.

• Regjistroni programet televizive falë funksionit PVR ose shfaqni materiale audio ose video nga USB.


Additional Information

Neptun code DV0971
Procesori No
Ram Jo
Rezolucioni Full HD
Sistemi No
Karta Grafike No
Memoria e brendshme No
Hdmi PO
USB PO
Karte memorie Jo
Garancia normale 3
Marka FUEGO
Ean Code 7900000177944

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register