Sale SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE

SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE

Garancia: 12 muaj

Regular Price: Lekë8,990

Special Price Lekë6,990

Availability: Out of stock

Quick Overview

SPEAKER JBL CLIP 2 BLUE
Brand Jbl

Details


Transmetimi i audios përmes Bluetooth

Transmetoni muzikë cilësore me anë të lidhjes Bluetooth nga telefoni ose tableta tuaj.

Bateri e rikarikusheme

Dëgjoni 8 orë muzikë pa ndërprerje me baterinë e rikarikueshme Li-ion.

Telefonata të qarta

Kryeni telefonata të qarta vetëm me shtypjen e një butoni. Altoparlanti eliminon zhurmat dhe përsëritjen e zërit.

Dëgjoni në lëvizje

Vendoseni Clip 2 në rroba apo çantë me kapësen e integruar dhe shijoni muzikën tuaj të preferuar.

Rezistent ndaj ujit

Mos u shqetësoni më për shiun, lëngjet e ndryshme apo përdorimin në pishina dhe në plazh pasi JBL Clip 2 është rezistent ndaj ujit falë klasifikimit IPX7.

Lidhuni me kabllo

Nëse pajisja nga e cila do të transmetoni muzikë nuk ka Bluetooth, ju mund të lidhni kabllon e audios në portën e integruar 3.5mm.

Materiale cilësore

JBL Clip 2 është ultra-portabël, me material të fortë në mënyrë që ta merrni me vete në të gjitha aventurat tuaja.


Additional Information

Neptun code BX0726
Marka JBL
Numri i bokseve 1
Fuqia No
Ngjyra Blu
Garancia normale 12
Ean Code 6925281915772

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register