HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7831/20

Garancia: 24 muaj
26.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR ME KALDAJE PHILIPS GC7831/20
Marka Philips

Anëtarësohu

269 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Teknologjia OptimalTEMP

Hekurosni çdo gjë nga mëndafshi deri te xhinset pa rregulluar temperaturën në sajë të teknologjisë OptimalTEMP. Pra, nuk keni nevojë për klasifikimin e rrobave para hekurosjes, ose të prisni që hekuri të nxehet dhe të ftohet. Ju jeni gati për çdo lloj pëlhure, në çdo kohë.

Sistemi i integruar Smart Calc Clean

Sistemi i integruar i Smart Calc Clean, ju paralajmëron kur duhet të largoni smërçin. Ka një rezervuar që e bën të lehtë heqjen e smërçit.

Kurseni energji me modalitetin ECO

Kurseni energji dhe merrni rezultatet maksimale. Modaliteti ECO zvogëlon konsumin tuaj të energjisë për veshjet që kërkojnë më pak avull.

Fikje automatike

Funksioni automatik i fikjes çaktivizon automatikisht hekurin nëse nuk përdoret për disa minuta. Ky funksion kursen energji dhe ju mban gjithmonë të qetë.

Pllaka SteamGlide Plus për performancën optimale

Pllaka ekskluzive SteamGlide Plus ka një shtresë të avancuar titani duke siguruar performancë të përkryer të rrëshqitjes mbi çdo pëlhurë. Jo ngjitëse, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe e lehtë për t'u mbajtur pastër.

Transport i sigurt dhe i lehtë

Vendosni hekurin tuaj në bazën e tij për të levizur lehtë rreth shtëpisë dhe për të zvogëluar rrezikun e djegjes në pllakën e nxehtë.


Avull i fuqishëm për heqjen përfundimtare të rrudhave

Avulli i fortë dhe i vazhdueshëm hekuros edhe pëlhurat më të trasha me lehtësi. Shikoni rrudhat e vështira të zhduken me anë të avullit shtesë. Avulli është i përsosur për hekurosje vertikale për rrobat dhe perdet.

I sigurt në të gjitha llojet e pëlhurave

Falë teknologjisë OptimalTEMP, ky hekur nuk do të shkaktojë djegie në rrobat tuaja. Mund ta lini atë me besueshmëri në pozicion horizontal ose vertikal.

Rezervuar i madh për përdorim të gjatë

Rezervuari transparent i ujit prej 1.5 litër ju jep 90 minuta përdorim të vazhdueshëm. Shikoni qartë se sa ujë ka mbetur dhe rimbusheni lehtësisht në rubinet nëpërmjet portës së madhe të mbushjes.

Dizajn i lehtë dhe kompakt

Pesha e lehtë dhe dizajni kompakt ndihmojnë në ruajtjen dhe përshtatjen më të mirë mbi tavolinën tuaj të hekurosjes. Teknologjia ekskluzive ProVelocity bën gjeneratorët e avullit më kompakt se kurrë me parë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0832
Fuqia (W) 2400
Lloji i pllakes se hekurosjes SteamGlide Plus
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. PO
Kapaciteti i depozites 1.5 Litra
Gjatesia e kordonit JO
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 6 Bar
Funksion vetepastrues Jo
Ngjyra E bardhe - blu
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103810728

Vlerësimet e përdoruesëve

1 oggetto(i)

për faqe
Vlerësime nga Joli
Vlerësimi
(publikuar në 28/04/2019)

1 oggetto(i)

për faqe

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni