Lajm

Pse është e rëndësishme te keni nje aparat kafeje ?

 01.12.2023

Kafja nuk është vetëm një pije, por një ritual që nis ditën, e shoqëron një bisedë miqësore, dhe shpesh herë është një moment i zbutur mes ngarkesave të përditshme. Ajo sjell një harmoni të veçantë midis njerëzve dhe kohës së tyre, duke krijuar lidhje dhe duke e bërë kafenë një pjesë thelbësore e jetës së përditshme.

Lajm

Hapja e dyqanit te ri Neptun Ali Demi!

 20.10.2023

Kanë kaluar shumë vite që kur Neptun ka filluar aktivitetin dhe ka shitur pajisjen e parë. Sot rrjeti I dyqaneve është më I madhi në Shqipëri në këtë industri dhe mund te themi që çdo dyqan Neptun është si një panair i vërtetë i produkteve elektronike, ku konsumatorët mund të gjejnë, krahasojnë dhe provojnë nga gama e gjerë e produkteve nga markat më të njohura ndërkombëtare, si dhe të zbulojnë risitë që ka tregu.

Lajm

Kindle Paperwhite

 22.09.2023

Kindle Paperwhite është i hollë, i lehtë dhe mund të merret në udhëtim, kështu që ju mund të shijoni librat tuaj të preferuar në çdo kohë. Me ekranin "Paperwhite" pa shkëlqim 300 ppi - tani 10% më i ndritshëm në cilësimin e tij maksimal - ju mund të lexoni në çdo dritë. Dhe tani, një karikim i vetëm i baterisë nëpërmjet USB-C zgjat deri në 10 javë.

Lajm

Pajisje outdoor

 26.04.2023

Është koha për disa aventura dhe gjëra zbavitëse për të bërë jashtë, nga hobi relaksues dhe zbavitje deri te aktivitetet në natyrë që të rrëmbejnë zemrën dhe më shumë!

Lajm

Netflix-ads

 13.10.2022

Netflix po shton reklama. Gjigandi i transmetimit do të sjellë një version të ri anëtarësie të mbështetur nga reklamat për 7 dollarë në muaj, të quajtur “Basic with Ads” në fillim të nëntorit në 12 vende. Anëtarësimi i ri “Basic with Ads” do të shfaqet fillimisht në Kanada dhe Meksikë më 1 nëntor, më pas, ky nivel do të fillojë më 3 nëntor në SHBA, si dhe në Australi, Brazil, Francë, Gjermani, Itali, Japoni, Korenë e Jugut dhe Mretërinë e Bashkuar. Në fund, do të shfaqet në Spanjë më 10 nëntor.

News

0% interes

 07.06.2022

Në muajin Qershor, njerëzit fillojnë të shkojnë ose të planifikojnë e rezervojnë pushimet e shumëpritura pranë detit ose në freskinë e malit. Shumë të tjerë kanë investuar në një shtëpi plazhi dhe mezi presin që të kalojnë pushimet e para aty. Shumë plane, projekte që kërkojnë shumë para. Por vera nuk është një stinë për të bërë kompromise por një stinë për t’u ndjerë I lirë.

 
Balfin Group