Lajm

Kindle Paperwhite

 22.09.2023

Kindle Paperwhite është i hollë, i lehtë dhe mund të merret në udhëtim, kështu që ju mund të shijoni librat tuaj të preferuar në çdo kohë. Me ekranin "Paperwhite" pa shkëlqim 300 ppi - tani 10% më i ndritshëm në cilësimin e tij maksimal - ju mund të lexoni në çdo dritë. Dhe tani, një karikim i vetëm i baterisë nëpërmjet USB-C zgjat deri në 10 javë.

Lajm

Pajisje outdoor

 26.04.2023

Është koha për disa aventura dhe gjëra zbavitëse për të bërë jashtë, nga hobi relaksues dhe zbavitje deri te aktivitetet në natyrë që të rrëmbejnë zemrën dhe më shumë!

Lajm

Netflix-ads

 13.10.2022

Netflix po shton reklama. Gjigandi i transmetimit do të sjellë një version të ri anëtarësie të mbështetur nga reklamat për 7 dollarë në muaj, të quajtur “Basic with Ads” në fillim të nëntorit në 12 vende. Anëtarësimi i ri “Basic with Ads” do të shfaqet fillimisht në Kanada dhe Meksikë më 1 nëntor, më pas, ky nivel do të fillojë më 3 nëntor në SHBA, si dhe në Australi, Brazil, Francë, Gjermani, Itali, Japoni, Korenë e Jugut dhe Mretërinë e Bashkuar. Në fund, do të shfaqet në Spanjë më 10 nëntor.

News

0% interes

 07.06.2022

Në muajin Qershor, njerëzit fillojnë të shkojnë ose të planifikojnë e rezervojnë pushimet e shumëpritura pranë detit ose në freskinë e malit. Shumë të tjerë kanë investuar në një shtëpi plazhi dhe mezi presin që të kalojnë pushimet e para aty. Shumë plane, projekte që kërkojnë shumë para. Por vera nuk është një stinë për të bërë kompromise por një stinë për t’u ndjerë I lirë.

Lajm

Rihapja ne Shkoder

 03.03.2022

Me qëllimin për të bërë më shumë për konsumatorin, Neptun jo vetëm që ofron gamën më të gjerë të produkteve, në rrjetin më të gjerë të dyqaneve në të gjithë Shqipërinë por synon që të ofrojë eksperiencën më të mirë në të gjitha dyqanet.

Lajm

Neptun përuron dyqanin më të ri në Tiranë!

 22.11.2021

Banorët në lagjen Don Bosko në Tiranë do ta kenë tashmë më të lehtë për të bërë blerjet e tyre të pajisjeve elektronike dhe atyre elektroshtëpiake. Kjo sepse Neptun mbërriti afër tyre me një dyqan të ri i cili u hap këtë të Shtunë në datën 20 Nëntor.

Lajm

Neptun hedh hapin në vitin 2022 me investime të rëndësishme në logjistikë

 18.11.2021

Rritja e blerjeve online, zgjerimi i rrjetit të dyqaneve si dhe rritja organike e shitjeve kërkojnë një përgjigje të shpejtë për të përmbushur dhe tejkaluar pritshmëritë e klientëve tanë. Për këtë arsye do ta fillojmë vitin e ri 2022 me investime të rëndësishme në proceset logjistike.

 
Balfin Group