Lajm

Mobile World Congress (MWC) Barcelona 2024

 13.02.2024

Mobile World Congress (MWC) i cili mbahet në Barcelonë nuk është thjesht një event, është epiqendra e inovacionit global për celularët, ku liderët, krijuesit dhe novatorët mblidhen për të ardhmen e teknologjisë. I planifikuar për te zgjatur nga 26 deri më 29 shkurt 2024, në Fira Barcelona Gran Via, MWC qëndron si kongresi më i madh për industrinë celulare.

Lajm

Eksperienca e kinemasë në shtëpi.

 05.02.2024

Imagjinoni ndjenjën emocionuese të një kinemaje, tingujt e zhurmshëm dhe pamjet magjepsëse, të gjitha nga rehatia e dhomës së ndenjes! Me përparimet në teknologjinë, krijimi i një atmosfere të ngjashme me kinemanë në shtëpi është bërë më e thjeshtë dhe më e arrtishme. Kombinimi i televizoreve me rezolucion të lartë me soundbar-e, sjell magjinë e kinemasë direkt në shtëpinë tuaj.

Lajm

Enë që shkëlqejnë dhe jetëgjatsi për lavastoviljen tënde

 01.02.2024

Imagjinoni një botë ku lavastovilja juaj e besueshme jo vetëm që shkëlqen si e re, por gjithashtu funksionon me efikasitet si një e re. Tingëllon si një ëndërr, apo jo? Epo, është plotësisht e mundur me kujdesin dhe mirëmbajtjen e duhur! Në këtë artikull, ne do të themi disa nga sekretet e jetëgjatësisë për lavastoviljen tuaj, duke u siguruar që ajo të bëhet shoqëruesi juaj i besueshëm në kuzhinës për një kohë të gjatë.

Lajm

Samsung prezanton serinë Galaxy S24

 19.01.2024

Samsung prezanton serinë Galaxy S24, duke shfaqur Galaxy AI që përmirëson përvojën e perdorimit te teknologjisë. Aftësitë e inteligjencës artificiale variojnë nga lehtësimi i komunikimit pa pengesa përmes teksteve inteligjente dhe përkthimeve të thirrjeve deri te rritja e kreativitetit me Motorin ProVisual.

Lajm

Bebusha dhe Philips Avent-urë!

 17.01.2024

Ju prezantojmë Philips Avent - një linjë e besuar që ofron një gamë të gjithanshme dhe cilësore të produkteve për fëmijë. Nga shishet inovative e deri tek produktet e përshtatshme të ushqyerjes dhe sterilizimit, Philips Avent i jep përparësi mirëqenies së foshnjës tuaj dhe lehtësisë suaj si prind. Eksploroni një koleksion të krijuar për ta bërë çdo hap të udhëtimit tuaj prindëror të rehatshëm dhe edukativ.

Lajm

Hekurosje me Performance te Larte dhe Prakticitet

 09.01.2024

Në botën e sotme të shpejtë, ku paraqitja ka më shumë rëndësi se kurrë, një veshje e hekurosur mirë mund të bëjë një përshtypje të qëndrueshme. Hekurosja e rrobave nuk është thjesht një punë e përditshme, është një art që shton një prekje profesionalizmi dhe elegance në pamjen tuaj. Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë pse hekurat janë të domosdoshëm në çdo familje dhe do të nxjerrim në pah disa veçori kryesore të hekurave modern që mund të ndryshojne përvojën tuaj të hekurosjes.

Lajm

Destinacioni dhuratave ku mund te gjesh produkte premium, kujdesi personal, smartphone & IT

 03.01.2024

Në përgjithësi, dhuratat që lidhen me kujdesin personal dhe teknologjinë ofrojnë një mundësi të veçantë për të shprehur vlerësimin dhe dashurinë tuaj ndaj të tjerëve. Ata janë më shumë se thjesht objekte materiale, ata janë mjetet që ndihmojnë të ndërtohet një lidhje më kuptimplotë dhe tregojnë për kujdesin dhe mirënjohjen tuaj për praninë e tyre në jetën tuaj.

Lajm

Zbuloni te ardhmen e argëtimit me televizorët TCL

 05.12.2023

Së fundmi në Neptun janë bashkuar dhe televizorët TCL në linjën tonë të produkteve. Të njohur për teknologjinë e tyre të fundit, pamjet vizuale mahnitëse dhe audio gjithëpërfshirëse, televizorët TCL ripërcaktojnë mënyrën se si i përjetoni shfaqjet, filmat dhe lojërat tuaja të preferuara.

Lajm

Pse është e rëndësishme te keni nje aparat kafeje ?

 01.12.2023

Kafja nuk është vetëm një pije, por një ritual që nis ditën, e shoqëron një bisedë miqësore, dhe shpesh herë është një moment i zbutur mes ngarkesave të përditshme. Ajo sjell një harmoni të veçantë midis njerëzve dhe kohës së tyre, duke krijuar lidhje dhe duke e bërë kafenë një pjesë thelbësore e jetës së përditshme.

Lajm

Hapja e dyqanit te ri Neptun Ali Demi!

 20.10.2023

Kanë kaluar shumë vite që kur Neptun ka filluar aktivitetin dhe ka shitur pajisjen e parë. Sot rrjeti I dyqaneve është më I madhi në Shqipëri në këtë industri dhe mund te themi që çdo dyqan Neptun është si një panair i vërtetë i produkteve elektronike, ku konsumatorët mund të gjejnë, krahasojnë dhe provojnë nga gama e gjerë e produkteve nga markat më të njohura ndërkombëtare, si dhe të zbulojnë risitë që ka tregu.

 
Balfin Group