Blog

Guida jonë për dhuratën tuaj perfekte

 10.02.2021

Të dhurosh diçka nga zemra? Si çdo Shën Valentin kjo mund të kthehet në një mision të vështirë sepse cila është ajo dhuratë që është po aq unike dhe e veçantë sa dashuria juaj e në të njëjtën kohë mjafueshëm praktike që të përdoret çdo ditë.

Blog

LG sjell risi për ushqime të freskëta gjithmonë

 05.02.2021

LG është e njohur në tregun e pajisjeve elektronike për produkte me cilësi të shkëlqyer dhe për më tepër në vitet e fundit, me prezantimin e disa nga pajisjeve elektroshtëpiake vërtetë emblematike.

Blog

Një guidë për të gjetur laptopin e duhur për ju

 27.01.2021

Në varësi të mënyrës së përdorimit, kërkesat që ju mund të keni për kompjuterin tuaj ndryshojne. Një laptop mund të jetë më i leverdisshëm pasi ju mund ta merrni atë me vete edhe në punë apo shkollë. Ju mund ta përdorni atë, edhe në kohën e lirë për të parë një film apo për të komunikuar me miqtë dhe të afërmit.

Blog

Seria e re e Samsung Galaxy S21: eksperiencë e pakrahasueshme me smartphone-in tuaj

 27.01.2021

Më shpejtë se çdo vit tjetër eventi i prezantimit të Serisë së re të smartphonëve Galaxy Samsung u mbajt në datën 14 Janar. Ashtu si edhe vitin e kaluar seria përmban 3 modele: Galaxy S21, Galaxy S21+ dhe Galaxy S21 Ultra, me tipare të reja për t’i ofruar konsumatorit një eksperiencë të pakrahasueshme. Le t’i shikojmë me detaje më poshtë.

Blog

Prezantohen në CES risitë teknologjike për vitin 2021

 14.01.2021

CES (consumer electronics show), skena globale për inovacionin ka mirëpritur kompani dhe marka të shumta nga e gjithë bota në datat 11-14 Janar.

Blog

Mblidhni të gjithë natyrën në një gotë dhe Jeto më mirë çdo ditë

 08.01.2021

Frutat dhe perimet janë shumë të shëndetshme pasi janë të pasura me antioksidantë. Këto janë substanca që ulin inflamacionin në trupin e njeriut dhe ngadalësojnë plakjen e qelizave.

Blog

Me lavatriçet Bosch do bëni më shumë se të lani rroba!

 22.12.2020

Risitë në teknologji vijnë gjithmonë e më afër nevojave të njerëzve duke plotësuar edhe ato për të cilat ne nuk e mendonim që kishim nevojë.

Blog

A duhet të investoni në një tharëse rrobash për shtëpinë tuaj?

 10.12.2020

Të kesh një tharëse rrobash është një investim për shtëpinë tuaj, për të cilin duhet të mendoheni mirë duke vendosur në peshore avantazhet dhe disavantazhet që ajo ka.

Blog

Të lash me avull me lavatriçet LG. Zbuloni pse…

 02.12.2020

Më në fund erdhi koha për një eksperiencë totalisht të re dhe të përmirësuar të larjes së rrobave. LG prezanton teknologjinë Steam Wash, e pranishme në një gamë të gjerë lavatriçesh.

Blog

Lumea tani do të thotë lëkurë e butë dhe pa qime gjithmonë

 20.11.2020

Të kesh lëkurë të butë e të lëmuar në të gjithë trupin, për një kohë të gjatë është dëshira e çdo femre. Tani ju mund ta arrini këtë lehtësisht në shtëpinë tuaj me fotoepilatorin Lumea të Philips.

 
Balfin Group